Wielobranżowy Sklep Internetowy -
Ecard Inteligo Visa MasterCard MultiTransfer - Wiele form płatności
bezpieczne połączenie SSL
Twój koszyk:
Szukaj produktów
szukaj w
szukaj w opisach
ok
Nowości
Analogowy woltomierz panelowy 30V DC 60x47mm Analogowy woltomierz panelowy 30V DC 60x47mm
Megafon Tonsil 30/20 z akumulatorem Megafon Tonsil 30/20 z akumulatorem


WYSZUKIWANIE ARTYKUŁÓW

Wyszukiwarka w sklepie Multisort jest narzędziem, ułatwiającym odnalezienie poszukiwanych artykułów w bazie ponad 7 000 produktów. W celu ich wyszukania należy wpisać część lub całość symbolu Multisortu, określenie słowne, potoczną nazwę, symbol producenta, parametry, opisy lub inne określenia, które kojarzą się z danym produktem i kliknąć przycisk "Szukaj". Jako wynik poszukiwań pojawi się lista artykułów, zamienników i podgrup, spełniających wskazane parametry. Każde wpisane w wyszukiwarkę słowo musi się składać z conajmniej 2 liter.

Aby ułatwić znajdowanie artykułów w bazie, wyszukiwarka posiada funkcję PlusMinus. Polega ona na możliwości dodawania lub wykluczania słów z wyników wyszukiwania. Należy dodać znaki plus (+) i minus (-) w celu sprecyzowania wyszukiwania. Znak plus (+), wpisany bezpośrednio przed słowem oznacza, że słowo to musi znajdować się w wyniku wyszukiwania.


WTYCZKA

Jeżeli korzystasz z przeglądarki Mozilla lub Firefox, Multisort udostępnia wtyczkę, ułatwiającą przeszukiwanie naszego sklepu, którą można zainstalować jako dodatkowe narzędzie w polu wyszukiwania.

Skrót klawiaturowy CTRL+K przenosi kursor do pola wyszukiwania przeglądarki, w którym można wpisać odpowiednie szukane słowa i wcisnąć Enter, aby przywołać wyszukiwanie w naszej bazie.

Udostępniona wtyczka jest kompatybilna z następującymi przeglądarkami: Firefox (Windows, GNU/Linux, Mac OS X, inne systemy), Mozilla (Windows, GNU/Linux, Mac OS X, inne systemy).

Wtyczka udostępniona przez Multisort po zainstalowaniu w przeglądarce użytkownika nie zbiera żadnych informacji o komputerze, na którym jest zainstalowana. Przeglądarka w odstępie 7 dni sprawdza czy dostępne są nowsze wersje zainstalowej już wtyczki i uaktualnia ją w razie potrzeby.