Wielobranżowy Sklep Internetowy -
Ecard Inteligo Visa MasterCard MultiTransfer - Wiele form płatności
bezpieczne połączenie SSL
Twój koszyk:
Szukaj produktów
szukaj w
szukaj w opisach
ok
Nowości
Preparat czyszczący Electrolube Rubber Roller Restorer 250ml Preparat czyszczący Electrolube Rubber Roller Restorer 250ml
Wtyk M16 męski na przewód IP68 wtyk lutowanie 60V 12pin Wtyk M16 męski na przewód IP68 wtyk lutowanie 60V 12pin


WYSZUKIWANIE ARTYKUŁÓW

Wyszukiwarka w sklepie Multisort jest narzędziem, ułatwiającym odnalezienie poszukiwanych artykułów w bazie ponad 7 000 produktów. W celu ich wyszukania należy wpisać część lub całość symbolu Multisortu, określenie słowne, potoczną nazwę, symbol producenta, parametry, opisy lub inne określenia, które kojarzą się z danym produktem i kliknąć przycisk "Szukaj". Jako wynik poszukiwań pojawi się lista artykułów, zamienników i podgrup, spełniających wskazane parametry. Każde wpisane w wyszukiwarkę słowo musi się składać z conajmniej 2 liter.

Aby ułatwić znajdowanie artykułów w bazie, wyszukiwarka posiada funkcję PlusMinus. Polega ona na możliwości dodawania lub wykluczania słów z wyników wyszukiwania. Należy dodać znaki plus (+) i minus (-) w celu sprecyzowania wyszukiwania. Znak plus (+), wpisany bezpośrednio przed słowem oznacza, że słowo to musi znajdować się w wyniku wyszukiwania.


WTYCZKA

Jeżeli korzystasz z przeglądarki Mozilla lub Firefox, Multisort udostępnia wtyczkę, ułatwiającą przeszukiwanie naszego sklepu, którą można zainstalować jako dodatkowe narzędzie w polu wyszukiwania.

Skrót klawiaturowy CTRL+K przenosi kursor do pola wyszukiwania przeglądarki, w którym można wpisać odpowiednie szukane słowa i wcisnąć Enter, aby przywołać wyszukiwanie w naszej bazie.

Udostępniona wtyczka jest kompatybilna z następującymi przeglądarkami: Firefox (Windows, GNU/Linux, Mac OS X, inne systemy), Mozilla (Windows, GNU/Linux, Mac OS X, inne systemy).

Wtyczka udostępniona przez Multisort po zainstalowaniu w przeglądarce użytkownika nie zbiera żadnych informacji o komputerze, na którym jest zainstalowana. Przeglądarka w odstępie 7 dni sprawdza czy dostępne są nowsze wersje zainstalowej już wtyczki i uaktualnia ją w razie potrzeby.