Wielobranżowy Sklep Internetowy -
Ecard Inteligo Visa MasterCard MultiTransfer - Wiele form płatności
bezpieczne połączenie SSL
Twój koszyk:
Szukaj produktów
szukaj w
szukaj w opisach
ok
Nowości
Złącze M8 męskie 3PIN proste na przewód wtyk HIRSCHMANN E 4A Gwint M8 Złącze M8 męskie 3PIN proste na przewód wtyk HIRSCHMANN E 4A Gwint M8
Wtyk bananowy 4mm HIRSCHMANN 24A 1kV niebieski izolowane Wtyk bananowy 4mm HIRSCHMANN 24A 1kV niebieski izolowane

Galeria marki Beurer

Spis produktów - marka Beurer

Niemiecka renomowana firma BEURER GmbH już od ponad 87 lat zajmuje się badaniami i rozwojem najwyższej jakości urządzeń medycznych służących szeroko rozumianej ochronie zdrowia, zapewniających komfort psychiczny i fizyczny. Nowoczesny design, niska cena i niezawodność to niewątpliwie atuty artykułów sygnowanych logo Beurer. Należą do nich koce elektryczne, narzuty ocieplane elektrycznie, prześcieradła elektryczne, ogrzewacze do stóp. Bardzo rozbudowany asortyment obejmuje wagi, zarówno szklane, elektryczne, mechaniczne, jak i dietetyczne wagi kuchenne czy inhalatory. Zainteresowanie wzbudzają także przyrządy do mierzenia ciśnienia krwi, rytmu serca, termometry, tradycyjne, specjalistyczne czy przyrządy do masażu. Wszystkie produkty firmy Beurer mają odpowiednie atesty medyczne.

Ciśnieniomierze charakteryzują się dużymi wyświetlaczami, pomiar przeprowadza się na nadgarstku, bądź na przedramieniu. Urządzenie może zapamiętać ostatnie pomiary, a także wyliczać średnią. Niektóre z nich mają certyfikat Niemieckiego Stowarzyszenia Nadciśnienia Tętniczego. Bardziej zaawansowane modele mogą również przedstawiać pomiary w postaci graficznego wykresu typu EKG oraz posiadają indywidualny poziom pompowania powietrza, który zamyka się w granicach od 150 do 300 mmHg. Beurer pomyślał również o ciężko chorych i specjalnie dla nich skonstruował ciśnieniomierz, który daje możliwość przeprowadzenia pomiarów w pozycji leżącej.

Termometry wyróżnia przede wszystkim brak szklanych elementów, co czyni go bezpiecznym, a równocześnie urządzenie jest wodoodporne, co czyni je niezawodnym. Niektóre termometry mogą zapamiętywać ostatnie pomiary. Beurer pomyślał również o najmłodszych i aby ułatwić pomiar temperatury maluchom, stworzył termometr typu smoczek, który sprawia, że pomiar temperatury u dzieci przestał być problemem. Termometr oprócz bezpieczeństwa i niezawodności oferuje również szybkość. Niektóre z modeli umożliwiają pomiar temperatury ciała w uchu lub w skroni, a wszystko trwa 1 sekundę. Termometry wydają również sygnał dźwiękowy, który sygnalizuje gorączkę.

Również wagi charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i dużą funkcjonalnością. Beurer może pochwalić się jedyną na rynku wagą łazienkową, której górny zakres to 200 kilogramów. Wagi charakteryzują się dużym elektronicznym wyświetlaczem i bardzo długim okresem gwarancji. Niektóre z nich posiadają również elektroniczny pomiar wagi z przelicznikiem tkanki tłuszczowej. Bardziej zaawansowane modele potrafią zapamiętać płeć, wiek i wzrost dla kilku osób. Dokładność analizy tłuszczu, wody i tkanki mięśniowej wynosi 0,1%.

Beurer to również przyrządy służące do masażu ciała. Charakteryzują się szeroką gamą możliwości. Oferują różne funkcje masażu, od wibracyjnego, poprzez rozgrzewanie promieniami podczerwonymi, aż do masażu łączącego obie te funkcje. Urządzenia te są wyposażone w różne nasadki, co wpływa na jego funkcjonalność. Wiele z nich ma również możliwość płynnej regulacji intensywności masażu, co daje możliwość przeprowadzenia zabiegów delikatnych po bardzo silne.

Innym produktem firmy Beurer są lampy do naświetleń. Używane są one w celu przyśpieszenia leczenia chorób ucha, nosa i gardła. Przynoszą ulgę przy stłuczeniach, jak również w leczeniu chorób reumatycznych. Stosowanie lampy z promieniami podczerwonymi daje również korzystne rezultaty w kosmetyce skóry, szczególnie przy zmianach trądzikowych. Wiązki światła wysyłane przez lampy dostarczają komórkom biologicznej energii, która zwiększa produkcję adenozyny triphosphate, co z kolei potęguje siłę regeneracji komórek.

Urządzenia firmy Beurer wpływają na poprawę naszego zdrowia, wyglądu i samopoczucia, są więc doskonałym uzupełnieniem zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych, bądź jak w przypadku wag - miernikiem efektów ćwiczeń w klubach fitness czy na siłowni. Mogą być również pomocne w leczeniu wielu schorzeń. Warto więc przyjrzeć się tym urządzeniom bliżej, gdyż jak wiadomo zdrowie jest bezcenne, a wszystkie urządzenia można kupić w naszym sklepie.
Aparat do masażu Beurer MG 40
BIU-MAX27
BIU-MAX27
150.00 zł  
 
Masażer Beurer MG 190 mata na fotel
BIU-MAX50
BIU-MAX50
459.00 zł  
 
Aparat do masażu Beurer EM 80
BIU-MAX52
BIU-MAX52
555.00 zł  
 
Aparat do masażu Beurer MG 70
BIU-MAX54
BIU-MAX54
329.00 zł  
 
Aparat do masażu Beurer MG 140
BIU-MAX56
BIU-MAX56
389.00 zł  
 
Lampa 100W Beurer Solux IL 11
BIU-LAMP10
BIU-LAMP10
104.00 zł  
 
Lampa 150W Beurer Solux IL 21
BIU-LAMP11
BIU-LAMP11
169.00 zł  
 
Promiennik 100W do lampy Beurer Solux IL 11
BIU-LAMP10/Z
BIU-LAMP10/Z
60.00 zł  
 
Promiennik 150W do lamp Beurer Solux IL21/IL30
BIU-LAMP11/Z
BIU-LAMP11/Z
95.00 zł  
 
Lampa na podczerwień Beurer IL 50
BIU-LAMP13
BIU-LAMP13
456.00 zł