Jaki prezent dla elektronika?

Jaki prezent dla elektronika?
Kategoria Aktualności
Dodane przez Multisort
Wszystkie wpisy tego autora

Jaki prezent dla elektronika?

W poniższym artykule podpowiemy Ci co kupić elektronikowi na prezent. Zaproponujemy kilka praktycznych i ciekawych zestawów dla elektronika. Nie zapominamy też o najmłodszych, którzy wykazują zainteresowanie elektroniką, robotyką. Traktują to jako zabawę, ale już przejawiają talent i w przyszłości mogą obrać taką ścieżkę rozwoju. Pokażemy Ci kilka fajnych przykładów zabawek dla małego elektronika. Koniecznie sprawdź.

Prezent dla elektronika na urodziny i każdą inną okazję

Postawiliśmy nie na kubki, t-shirty, śmieszne gadżety - choć oczywiście to też fajna opcja, ale na praktyczne zestawy dla elektronika, które będzie mógł samodzielnie zmontować, świetnie się przy tym bawiąc.

Bariera świetlna, strzelnica optyczna na podczerwień (do montażu)

Kompletny tor świetlny składający się z nadajnika i odbiorników impulsów podczerwieni. Polecany do budowy systemów alarmowych, jako gra zręcznościowa (strzelnica). Ciekawy prezent dla elektronika zainteresowanego łączami bezprzewodowymi, który lubi ciekawe eksperymenty z podczerwienią

Prezent dla elektronika, bariera świetlna, strzelnica optyczna na podczerwień (do montażu)

Odstraszacz komarów (do montażu)

To kompletny zestaw do samodzielnego montażu, wymagający lutowania. Imituje dźwięki o częstotliwościach ponadakustycznych, odstraszających skutecznie komary. W zestawie płytka drukowana, komplet elementów oraz dokumentacja.

Prezent dla elektronika, odstraszacz komarów (do montażu)

Zamek szyfrowy Lock (do montażu)

Tani i prosty w użyciu system kontroli dostępu, za którego pomocą można zabezpieczyć drzwi wejściowe obiektu wyposażone w rygiel elektromagnetyczny. Posiada przyjazny, a zarazem oryginalny interfejs użytkownika, który odróżnia go od urządzeń dostępnych w handlu. Ciekawy prezent dla elektronika.

Prezent dla elektronika, zamek szyfrowy Lock (do montażu)

Zabawki dla małego elektronika

Zabawki dla przyszłych inżynierów uczą i bawią, rozwijają pasję i pozwalają na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Zabawki dla małego elektronika mogą być też świetnym ogniwem zacieśniającym więzy rodzinne, szczególnie w relacji: ojciec-syn, brat-brat. Panowie oddający się typowo męskim zajęciom, dobrze się bawią, rozmawiają, współpracują i czerpią radość z uzyskania ciekawego efektu.

Robot edukacyjny dla dzieci zasilany energią słoneczną 14w1

Robot edukacyjny dla dzieci do samodzielnego montażu. Nauka podstawowych zagadnień związanych z elektroniką i mechaniką. Bez lutowania, zasilany energią słoneczną. Przeznaczony dla dzieci od 14 roku życia. W skład zestawu wchodzą: elementy pozwalające ułożenie kilkunastu różnych robotów, w zależności od stopnia zaawansowania osoby składającej

Robot edukacyjny dla dzieci zasilany energią słoneczną 14w1

Samochód do samodzielnego montażu z silnikiem pneumatycznym

Samochód do samodzielnego montażu dla przyszłych inżynierów. Nauka podstawowych zagadnień związanych z elektroniką i mechaniką. Bez lutowania, zasilany powietrzem. Przeznaczony dla dzieci od 10 roku życia.

Samochód do samodzielnego montażu z silnikiem pneumatycznym

Praktyczny kurs elektroniki- zestaw do samodzielnego montażu

Praktyczny kurs dla dziecka, które nie ma podstaw elektroniki, a bardzo chce je poznać. Praktyczny Kurs Elektroniki - każda lekcja składa się z projektu i wykładu z ćwiczeniami. Projekt to konkretny układ elektroniczny samodzielnie montowany i uruchamiany przez „kursanta”. Bez lutowania, wszystkie układy będą montowane na dołączonej płytce stykowej, do której wkłada się „nóżki” elementów na wcisk.

Praktyczny kurs elektroniki, zestaw do samodzielnego montażu

Robot dla dzieci - łazik zasilany energią słoneczną

Łazik do samodzielnego montażu. Nauka podstawowych zagadnień związanych z elektroniką i mechaniką. Świetna zabawa. Bez lutowania. Robot zasilany energią słoneczną. Przeznaczony dla dzieci od 8 roku życia.

Robot dla dzieci, łazik zasilany energią słoneczną

Robot dla dzieci - terenowy, wielozadaniowy 3w1 (do montażu)

Robot terenowy zdalnie sterowany 3 w1 - robot widłowy, podnośnik i pojazd gąsienicowy do manewrów w trudnym terenie. Zestaw do samodzielnego montażu mechanicznego, przy użyciu zwykłych domowych narzędzi. Robot może chwytać, podnosić, opuszczać i wypuszczać przedmioty o masie nie większej niż 100 g. Zestaw zawiera wiele małych części, z których samodzielnie trzeba złożyć robota - świetna zabawa dla małych pasjonatów robotyki. Dziś twoje dziecko montuje, kiedyś może tworzyć zaawansowane roboty.

Robot dla dzieci, terenowy, wielozadaniowy

Więcej prezentów dla elektryka - mnóstwo ciekawych propozycji

Jeśli podobały Ci się przykłady i chętnie zobaczysz więcej, to zapraszamy Cię do naszego sklepu. Mamy dużo fajnych pomysłów na prezent dla elektroników, najnowszych gadżetów elektronicznych - dla tych starszych, doświadczonych, profesjonalistów, jak i młodych, wkraczających w ten inspirujący ich świat. Zobacz prezenty dla elektronika.