O sklepie wysyłkowym Multisort.pl

 

Kim jesteśmy
Wyszukiwarka
Biuletyn
Kontakt / Dane firmy
Nagrody i wyróżnienia

Kim jesteśmy ?


Sklep wysyłkowy Multisort.pl rozpoczął swoją działalność w listopadzie 2005 roku, odtąd nasi Klienci mogli zapoznać się i skorzystać z oferty ponad czterech tysięcy towarów zgrupowanych w 13 działach tematycznych.
W 2006 i 2007 roku ofertę naszego sklepu prezentowaliśmy również na kartach, wydawanych przez nas, katalogów. Wykorzytując zwiększający się dostęp naszych klientów do internetu, rozwinęliśmy prezentację towarów na witrynie sklepu wysyłkowego Multisort.pl gdzie znajdziecie Państwo najbardziej aktualne opisy, ceny oraz zdjęcia towarów. W 2008 roku zostaliśmy docenieni przez portal Money.pl i tygodnik Wprost - w kategorii sklepów wielobranżowych zajęliśmy zaszczytne 1 miejsce. W 2009 roku jako laureat tego samego rankingu zajęliśmy 6 miejsce. W związku z dynamicznym rozwojem, aby zapewnić nadal wysoką jakość obsługi naszych Klientów, od 1.02.2010r. zmieniliśmy osobowość prawną firmy i siedzibę sklepu, aktualne dane to: Sara Wernau Sp. z o.o., ul. Milionowa 21, 93-105 Łódź, NIP: 729-11-98-179. Po 15 latach przygotowaliśmy nową wersję naszego sklepu przystosowaną do urządzeń mobilnych z których coraz częściej korzystają nasi Klienci.
Na stronach naszego sklepu znajdą Państwo około 15 tysięcy towarów zgrupowanych w 8 działach tematycznych.

Multisort posiada wyjątkowo szeroką ofertę artykułów z kategorii: elektronika, gadżety, optyka, lutowanie, narzędzia, akcesoria samochodowe i inne dzięki którym każdy znajdzie coś na potrzebnego na co dzień ale również ciekawe pomysły na prezenty. Wychodzimy naprzeciw nowoczesnym technikom sprzedaży, oferując swe produkty w sposób najbardziej przystępny dla odbiorcy. Pełna oferta Multisortu przedstawiona jest na stronie Multisort.pl. Dajemy Ci możliwość dokonywania zakupów w sposób wygodny i przyjemny. To my docieramy do Ciebie ze swoją ofertą, którą staramy się wciąż ulepszać i dostosowywać do rosnących wymagań naszych klientów. Proponujemy wiele dogodnych form składania zamówień: zakupy w sklepie internetowym, zamówienie telefoniczne, pocztowe czy poprzez faks lub e-mail. Oferowany przez nas asortyment jest propozycją różnorodną i obszerną, dlatego jesteśmy przekonani, że w tej ofercie każdy znajdzie coś interesującego. Wszystkim klientom dziękujemy za korzystanie z naszych usług i zapraszamy do częstych odwiedzin w naszym sklepie. Przypominamy również, że czekamy na Twoje uwagi i opinie, będące niezwykle pomocne w podnoszeniu efektywności pracy Multisortu.

 

Do góry

Wyszukiwarka


Multisort.pl Tu możesz poznać szczegóły naszej oferty i złożyć zamówienie na interesujące Cię artykuły. Prosta i czytelna w obsłudze strona sklepu sprawia, że zakupy stają się prawdziwą przyjemnością – w domowym zaciszu możesz przejrzeć setki dokładnie opisanych, pogrupowanych w przejrzysty sposób i opatrzonych zdjęciami produktów.

Wyszukiwarka w sklepie Multisort jest narzędziem, ułatwiającym odnalezienie poszukiwanych artykułów w bazie ponad 15 000 produktów. W celu ich wyszukania należy wpisać część lub całość symbolu Multisortu, określenie słowne, potoczną nazwę, symbol producenta, parametry, opisy lub inne określenia, które kojarzą się z danym produktem i kliknąć przycisk z ikoną lupki. Zanim jednak naciśniesz przycisk lupki wyszukiwarka w rozwijanym menu może zaproponować sugerowane inne frazy wyszukiwania na podstawie dotychczasowych zapytań, oraz kategorie zawierające wyszukiwaną frazę. Jako wynik poszukiwań pojawi się lista artykułów, spełniających wskazane parametry.
Aby ułatwić znajdowanie artykułów w bazie, wyszukiwarka posiada funkcję uzupełniania wyszukiwanych fraz z pomocą znaków * i ? np. wpisanie w wyszukiwarkę frazy profes* pozwoli wyszukać towary zawierające słowa profes*jonalna, profes*jonalne, profes*jonalistów, profes*or..., a użycie frazy wkrętak PH? pozwoli wyszukać wkrętaki i zestawy wkrętaków zawierające końcówki krzyżowe typu Phillips: PH1, PH2, PH3, PH4... (znak zapytania w zastępuje w wyszukiwarce dowolny inny znak). Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego towaru chętnie pomożemy skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta

Do góry

 

Biuletyn


Jeśli chcesz na bieżąco obserwować zmiany w ofercie sklepu Multisort, zapraszamy do zamówienia naszego elektronicznego biuletynu. Aby otrzymywać go regularnie wystarczy jedynie podać swój adres e-mail w odpowiednim miejscu na stronie głównej multisort.pl. Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach, rekomendować najciekawsze artykuły i opisywać nowości. Proponujemy biuletyn ogólny, w którym zawarte są informacje na temat wszystkich produktów oferowanych w naszym sklepie. Dzięki prenumeracie biuletynu będziesz poinformowany najpełniej i najszybciej.

Do góry

 

I miejsce w rankingu portalu Money.pl i tygodnika Wprost '2008' w kategorii sklepów wielobranżowych!

 

Nr 1 w Rankingu sklepów internetowych Money.pl i Wprost '2008
Z dumą i radością informujemy, że dziennikarze portalu Money.pl i tygodnika Wprost przyznali nam zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii sklepy wielobranżowe. To prestiżowe wyróżnienie traktujemy jako wyzwanie do jeszcze bardziej wytężonej pracy, która już wkrótce zaowocuje nowymi funkcjonalnościami naszego sklepu internetowego.

Jednocześnie chcemy zapewnić, że nadal będziemy dokładali wszelkich starań aby oferta Multisortu nadal sie rozwijała, a obsługa Klientów pozostawała bez zastrzeżeń.

Wszystko co robimy, robimy z myślą o Państwa satysfakcji z zakupów i zadowoleniu ...i tak pozostanie.

 

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Multisort.pl

 

6 miejsce w rankingu portalu Money.pl i tygodnika Wprost '2009' w kategorii sklepów wielobranżowych!

 

Dziękujemy za ponowne docenienie naszych wysiłków i umieszczenie nas wśród laureatów prestiżowego rankingu dziennikarzy portalu Money.pl i tygodnika Wprost w kategorii sklepy wielobranżowe. Zmobilizowani tym wyróżnieniem intensywnie pracujemy nad wprowadzeniem do naszego sklepu kolejnych udogodnień i rozszerzaniem oferty w kierunkach wskazywanych nam przez naszych Klientów.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Multisort.pl

Do góry