O lutownicach i lutowaniu słów kilka...
Ładuję...
17 view(s)

O lutownicach i lutowaniu słów kilka...

Co to jest lutowanie i czy również ja mogę spróbować lutując uruchomić zestaw elektroniczny, który będzie spełniał określone funkcje, a może nawet podjąć się prostych napraw elektroniki? Sam odpowiedz na to pytanie, ale wcześniej zerknij do naszego bloga o lutowaniu.

Megafony dla każdego
Ładuję...
484 view(s)

Megafon. Co to jest?

Kto głośniej mówi ten ma pewnie rację! A co, jeśli chcesz dotrzeć do większego audytorium? Głośne mówienie sprawia, że ludzie nas słyszą, a czasem nawet słuchają. Żeby być głośniejszy użyj megafonu. Te urządzenia mają za sobą całkiem długą historię, jeśli jesteś jej ciekaw...

Jaki prezent dla elektronika?
Ładuję...
1098 view(s)

Jaki prezent dla elektronika?

W poniższym artykule podpowiemy Ci co kupić elektronikowi na prezent. Zaproponujemy kilka praktycznych i ciekawych zestawów dla elektronika. Nie zapominamy też o najmłodszych, którzy wykazują zainteresowanie elektroniką, robotyką. Traktują to jako zabawę, ale już przejawiają talent i w przyszłości mogą obrać taką ścieżkę rozwoju. Pokażemy Ci kilka fajnych przykładów zabawek dla małego elektronika. Koniecznie sprawdź.

Jaka lornetka dla dzieci - czym się kierować
Ładuję...
1587 view(s)

Jaka lornetka dla dzieci - czym się kierować

Jesteś na etapie wyboru pierwszej lornetki dla dziecka, to świetnie! Przygotowaliśmy krótki, ale rzeczowy poradnik jaką lornetkę dla dziecka wybrać, by nie przepłacić i zobaczyć na twarzy dziecka szeroki uśmiech. Podaliśmy kilka przykładów dobrych lornetek do 100 zł. To wystarczające modele na początek przygody z obserwacją. Koniecznie sprawdź zanim wydasz za dużo.

 Lornetka turystyczna - jaką wybrać? Lornetki godne polecenia
Ładuję...
5176 view(s)

Lornetka turystyczna - jaką wybrać? Lornetki godne polecenia

Lornetka turystyczna - jaką wybrać? Zaobserwowaliśmy, że to pytanie ciągle przewija się na forach turystycznych, dlatego postanowiliśmy podzielić się wiedzą na temat lornetek. Opracowaliśmy taki miniporadnik, w którym zebraliśmy, naszym zdaniem, najważniejsze informacje jak wybrać lornetkę turystyczną, na co zwrócić uwagę, co jest ważne, z czego można zrezygnować, jaka lornetka dla dzieci będzie najlepsza. Mamy też, dla lepszego zobrazowania tematu, przykłady dobrych lornetek turystycznych.

Lornetki do teatru
Ładuję...
1057 view(s)

Jaka lornetka do teatru? Ranking najlepszych lornetek teatralnych

Zastanawiasz się: jaka lornetka do teatru będzie najlepsza? Na co w ogóle zwrócić uwagę. Jaki powinna mieć obiektyw i powiększenie? Przygotowaliśmy coś w rodzaju krótkiego poradnika, w którym odpowiemy na Twoje główne pytania, a także będziesz mógł zobaczyć nasz mały ranking - najlepszych, naszym zdaniem, lornetek teatralnych. Dzięki nim zyskasz przydatną wiedzę na temat dobrych lornetek do teatru.

Darmowa wysyłka
Ładuję...
32 view(s)

Darmowa wysyłka?

* Zapraszamy do składania zamówień w których suma wartości towarów przekracza 300 zł. Takie zamówienie wyślemy na nasz koszt, na terenie Polski z pomocą firmy kurierskiej GLS!

Jubileusz, 15 lat Multisort.pl
Ładuję...
54 view(s)

Jesteśmy już z wami 15 lat!

Sklep wysyłkowy Multisort.pl rozpoczął swoją działalność w listopadzie 2005 roku, mija właśnie 15 lat odkąd mogliśmy wysłać do Państwa pierwsze przesyłki...