Blog

O lutownicach i lutowaniu słów kilka...

Co to jest lutowanie i czy również ja mogę spróbować lutując uruchomić zestaw elektroniczny, który będzie spełniał określone funkcje, a może nawet podjąć się prostych napraw elektroniki? Sam odpowiedz na to pytanie, ale wcześniej zerknij do naszego bloga o lutowaniu.

Megafon. Co to jest?

Kto głośniej mówi ten ma pewnie rację! A co, jeśli chcesz dotrzeć do większego audytorium? Głośne mówienie sprawia, że ludzie nas słyszą, a czasem nawet słuchają. Żeby być głośniejszy użyj megafonu. Te urządzenia mają za sobą całkiem długą historię, jeśli jesteś jej ciekaw...

Jaki prezent dla elektronika?

W poniższym artykule podpowiemy Ci co kupić elektronikowi na prezent. Zaproponujemy kilka praktycznych i ciekawych zestawów dla elektronika. Nie zapominamy też o najmłodszych, którzy wykazują zainteresowanie elektroniką, robotyką. Traktują to jako zabawę, ale już przejawiają talent i w przyszłości mogą obrać taką ścieżkę rozwoju. Pokażemy Ci kilka fajnych przykładów zabawek dla małego elektronika. Koniecznie sprawdź.

Jaka lornetka dla dzieci - czym się kierować

Jesteś na etapie wyboru pierwszej lornetki dla dziecka, to świetnie! Przygotowaliśmy krótki, ale rzeczowy poradnik jaką lornetkę dla dziecka wybrać, by nie przepłacić i zobaczyć na twarzy dziecka szeroki uśmiech. Podaliśmy kilka przykładów dobrych lornetek do 100 zł. To wystarczające modele na początek przygody z obserwacją. Koniecznie sprawdź zanim wydasz za dużo.

Lornetka turystyczna - jaką wybrać? Lornetki godne polecenia

Lornetka turystyczna - jaką wybrać? Zaobserwowaliśmy, że to pytanie ciągle przewija się na forach turystycznych, dlatego postanowiliśmy podzielić się wiedzą na temat lornetek. Opracowaliśmy taki miniporadnik, w którym zebraliśmy, naszym zdaniem, najważniejsze informacje jak wybrać lornetkę turystyczną, na co zwrócić uwagę, co jest ważne, z czego można zrezygnować, jaka lornetka dla dzieci będzie najlepsza. Mamy też, dla lepszego zobrazowania tematu, przykłady dobrych lornetek turystycznych.

Jaka lornetka do teatru? Ranking najlepszych lornetek teatralnych

Zastanawiasz się: jaka lornetka do teatru będzie najlepsza? Na co w ogóle zwrócić uwagę. Jaki powinna mieć obiektyw i powiększenie? Przygotowaliśmy coś w rodzaju krótkiego poradnika, w którym odpowiemy na Twoje główne pytania, a także będziesz mógł zobaczyć nasz mały ranking - najlepszych, naszym zdaniem, lornetek teatralnych. Dzięki nim zyskasz przydatną wiedzę na temat dobrych lornetek do teatru.

Darmowa wysyłka?

* Zapraszamy do składania zamówień w których suma wartości towarów przekracza 300 zł. Takie zamówienie wyślemy na nasz koszt, na terenie Polski z pomocą firmy kurierskiej GLS!

Jesteśmy już z wami 15 lat!

Sklep wysyłkowy Multisort.pl rozpoczął swoją działalność w listopadzie 2005 roku, mija właśnie 15 lat odkąd mogliśmy wysłać do Państwa pierwsze przesyłki...