Wielobranżowy Sklep Internetowy -
Ecard Inteligo Visa MasterCard MultiTransfer - Wiele form płatności
bezpieczne połączenie SSL
Twój koszyk:
Szukaj produktów
szukaj w
szukaj w opisach
ok
Nowości
Gniazdo bananowe 4mm DONAU 36A czerwony lutowanie Gniazdo bananowe 4mm DONAU 36A czerwony lutowanie
Metalowy kubek na karabińczyku niebieskim Metalowy kubek na karabińczyku niebieskim

O sklepie wysyłkowym Multisort.pl

Kim jesteśmy
Wyszukiwarka
Biuletyn
Kontakt / Dane firmy
Nagrody i wyróżnienia

Kim jesteśmy ?


Sklep wysyłkowy Multisort.pl rozpoczął swoją działalność w listopadzie 2005 roku, odtąd nasi Klienci mogli zapoznać się i skorzystać z oferty ponad czterech tysięcy towarów zgrupowanych w 13 działach tematycznych.
W 2006 i 2007 roku ofertę naszego sklepu prezentowaliśmy również na kartach, wydawanych przez nas, katalogów. Wykorzytując zwiększający się dostęp naszych klientów do internetu, rozwinęliśmy prezentację towarów na witrynie sklepu wysyłkowego Multisort.pl gdzie znajdziecie Państwo najbardziej aktualne opisy, ceny oraz zdjęcia towarów. W 2008 roku zostaliśmy docenieni przez portal Money.pl i tygodnik Wprost - w kategorii sklepów wielobranżowych zajęliśmy zaszczytne 1 miejsce. W 2009 roku jako laureat tego samego rankingu zajęliśmy 6 miejsce. W związku z dynamicznym rozwojem, aby zapewnić nadal wysoką jakość obsługi naszych Klientów, od 1.02.2010r. zmieniliśmy osobowość prawną firmy i siedzibę sklepu, aktualne dane to: Sara Wernau Sp. z o.o., ul. Milionowa 21, 93-105 Łódź, NIP: 729-11-98-179.
Na stronach naszego sklepu znajdą Państwo około 15 tysięcy towarów zgrupowanych w 8 działach tematycznych.

Multisort posiada wyjątkowo szeroką ofertę artykułów z kategorii: elektronika, gadżety, optyka, lutowanie, narzędzia, akcesoria samochodowe i inne dzięki którym każdy znajdzie coś na potrzebnego na co dzień ale również ciekawe pomysły na prezenty. Wychodzimy naprzeciw nowoczesnym technikom sprzedaży, oferując swe produkty w sposób najbardziej przystępny dla odbiorcy. Pełna oferta Multisortu przedstawiona jest na stronie www.multisort.pl. Dajemy Ci możliwość dokonywania zakupów w sposób wygodny i przyjemny. To my docieramy do Ciebie ze swoją ofertą, którą staramy się wciąż ulepszać i dostosowywać do rosnących wymagań naszych klientów. Proponujemy wiele dogodnych form składania zamówień: zakupy w sklepie internetowym, zamówienie telefoniczne, pocztowe czy poprzez faks lub e-mail. Oferowany przez nas asortyment jest propozycją różnorodną i obszerną, dlatego jesteśmy przekonani, że w tej ofercie każdy znajdzie coś interesującego. Wszystkim klientom dziękujemy za korzystanie z naszych usług i zapraszamy do częstych odwiedzin w naszym sklepie. Przypominamy również, że czekamy na Twoje uwagi i opinie, będące niezwykle pomocne w podnoszeniu efektywności pracy Multisortu.

Do góry

Wyszukiwarka


www.multisort.pl Tu możesz poznać szczegóły naszej oferty i złożyć zamówienie na interesujące Cię artykuły. Prosta i czytelna w obsłudze strona sklepu sprawia, że zakupy stają się prawdziwą przyjemnością – w domowym zaciszu możesz przejrzeć setki dokładnie opisanych, pogrupowanych w przejrzysty sposób i opatrzonych zdjęciami produktów.

Wyszukiwarka w sklepie Multisort jest narzędziem, ułatwiającym odnalezienie poszukiwanych artykułów w bazie ponad 7 000 produktów. W celu ich wyszukania należy wpisać część lub całość symbolu Multisortu, określenie słowne, potoczną nazwę, symbol producenta, parametry, opisy lub inne określenia, które kojarzą się z danym produktem i kliknąć przycisk "Szukaj". Jako wynik poszukiwań pojawi się lista artykułów, zamienników i podgrup, spełniających wskazane parametry.
Aby ułatwić znajdowanie artykułów w bazie, wyszukiwarka posiada funkcję PlusMinus. Polega ona na możliwości dodawania lub wykluczania słów z wyników wyszukiwania. Należy dodać znaki plus (+) lub minus (-) w celu sprecyzowania wyszukiwania. Znak plus (+), wpisany bezpośrednio przed słowem oznacza, że słowo to musi znajdować się w wyniku wyszukiwania, umieszczony zaś bezpośrednio przed słowem znak minus (-) oznacza, że wyniki wyszukiwania zawierające to słowo wykluczamy.

Do góry

Biuletyn


Jeśli chcesz na bieżąco obserwować zmiany w ofercie sklepu Multisort, zapraszamy do zamówienia naszego elektronicznego biuletynu. Aby otrzymywać go regularnie wystarczy jedynie podać swój adres e-mail w odpowiednim miejscu na stronie głównej www.multisort.pl. Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach, rekomendować najciekawsze artykuły i opisywać nowości. Proponujemy biuletyn ogólny, w którym zawarte są informacje na temat wszystkich produktów oferowanych w naszym sklepie, a także biuletyn szczegółowy, pozwalający na wskazanie działów, które interesują Cię najbardziej. Działy te należy zaznaczyć w zakładce "Mój Profil" (strona główna) przy danych, dotyczących biuletynu. Dzięki prenumeracie biuletynu będziesz poinformowany najpełniej i najszybciej.

Do góry
I miejsce w rankingu portalu Money.pl i tygodnika Wprost '2008' w kategorii sklepów wielobranżowych!

Nr 1 w Rankingu sklepów internetowych Money.pl i Wprost '2008
Z dumą i radością informujemy, że dziennikarze portalu Money.pl i tygodnika Wprost przyznali nam zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii sklepy wielobranżowe. To prestiżowe wyróżnienie traktujemy jako wyzwanie do jeszcze bardziej wytężonej pracy, która już wkrótce zaowocuje nowymi funkcjonalnościami naszego sklepu internetowego.

Jednocześnie chcemy zapewnić, że nadal będziemy dokładali wszelkich starań aby oferta Multisortu nadal sie rozwijała, a obsługa Klientów pozostawała bez zastrzeżeń.

Wszystko co robimy, robimy z myślą o Państwa satysfakcji z zakupów i zadowoleniu ...i tak pozostanie.Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Multisort.pl
6 miejsce w rankingu portalu Money.pl i tygodnika Wprost '2009' w kategorii sklepów wielobranżowych!

Laureat w Rankingu sklepów internetowych Money.pl i Wprost '2009
Dziękujemy za ponowne docenienie naszych wysiłków i umieszczenie nas wśród laureatów prestiżowego rankingu dziennikarzy portalu Money.pl i tygodnika Wprost w kategorii sklepy wielobranżowe. Zmobilizowani tym wyróżnieniem intensywnie pracujemy nad wprowadzeniem do naszego sklepu kolejnych udogodnień i rozszerzaniem oferty w kierunkach wskazywanych nam przez naszych Klientów.Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Multisort.pl

Do góry